FireBuzZ TM Community
Welcome To FireBuzZ Forum

میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Png
FireBuzZ TM Community
Welcome To FireBuzZ Forum

میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Png
FireBuzZ TM Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FireBuzZ TM Community

nokte mohem: gozashtane har goone matlab dar morede v.p.n va s.o.c.k.s va har goone f.i.l.t.e.r shekan va bahs haye s.i.a.si o mazhabi mamnoo ast dar soorate moshahede barkhord khahad shod

HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» Salam Bacheha
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby TasbeaT Thu Aug 11, 2016 8:33 pm

» id Maker Onlain FireBuzZ TeaM
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby modaaaa Sun Mar 06, 2016 2:51 am

» id maker v2 coded by 50
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby modaaaa Sun Mar 06, 2016 2:50 am

» آپدیت جدید xmod برای نسخه جدید کلش اف کلنز (زمستان 2016) .هماهنگ با 8.116.2
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby l!v!lonster Wed Feb 17, 2016 10:02 am

» help plz komak mikham fori
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby l!v!lonster Tue Feb 16, 2016 4:37 pm

» فیلم اموزشی نصب Ejabberd
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby kurd98 Fri Jul 24, 2015 3:26 pm

» اجبرد بر روی شبکه محلی
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby kurd98 Fri Jul 24, 2015 3:20 pm

» online spybot and server bots...
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby huss4in. Wed Jul 15, 2015 3:53 am

» online mobile server bot 24/7 online
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby i).t33m Sat May 30, 2015 6:52 am

» TeamViewer 10.0.41459
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby i).t33m Sat May 30, 2015 6:38 am

» Topic Jame -- Server bot
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby shona_chokra Sun Mar 22, 2015 12:19 am

» PV Message Flooder Nimbuzz 2015 by sholeh
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby sholeh Sat Mar 07, 2015 2:11 pm

» Room + PV Flooder Nimbuzz 2015
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby sholeh Tue Feb 17, 2015 6:57 pm

» PV Flooder Nimbuzz 2015 by sholeh
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby sholeh Sat Feb 14, 2015 12:42 am

» chat box vb.net...
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby the.last.black.hat Wed Jan 28, 2015 5:23 pm

» Change Avatar by vb.net...
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby the.last.black.hat Wed Jan 28, 2015 3:29 pm

» online bot severs
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby lof-team Wed Jan 21, 2015 6:10 pm

» Evil floOder
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby kurad Wed Nov 19, 2014 2:35 pm

» super black scorpion flood room = 4 pvt traget in one time 3.0
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby hesho Sat Aug 23, 2014 8:24 pm

» v*p*s AT LOW PRICE
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeby sweetsam01 Tue Jul 29, 2014 6:20 pm

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
esi.0181 (1065)
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_vote_lcapمیخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_voting_barمیخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_vote_rcap 
l!v!lonster (839)
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_vote_lcapمیخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_voting_barمیخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_vote_rcap 
masoud (686)
yaaser (452)
Mer+sad (391)
TasbeaT (367)
musikh (326)
pe3are-tariki (313)
sabuory (308)
viper-drakula (271)
Top posting users this week
No user
Who is online?
In total there are 13 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 13 Guests

None

Most users ever online was 113 on Thu Dec 12, 2013 8:09 am
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search
دیکشنری آنلاین
Sokhanani Az Behesht
Keywords
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

Share

میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r
Male Posts : 71
Emtiaz : 39122
Asl Asl : 4mir 18 rasht

میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Empty
PostSubject: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 12:25 pm

badan sazoo  mikham barname nevisi yad begiram k softae mizani vase dorost konam
komakam konin tavajo...... 
mikham bedonam in bot ha va soft hae dg ro ba che barname i dorost mikonan ?????
ba visual basice???
help me khejala efa 
tnx gol ghashang 
www.firebuzz.ir                                                                 ▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀
                                             [You must be registered and logged in to see this link.]
                                                                  (o_o).(o_+)@n.c
Back to top Go down
http://www.nimbazziii.mihanblog.com
sabuory
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

sabuory
Male Medals : 3
Emtiaz : 40001
Job/Hobbies : Bikar
Asl Asl : human 21 gilan
My Mood : میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Sarbezir

میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Empty
PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 12:45 pm

Ba Har zababni mishe aqa amir gol

Moonde be kodom zabane barname nevisi tasalot Kafi dashte bashi

Ta onjai ke man midonam Bax FireBuzZ Az zaban C# estefade mikonan
Back to top Go down
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 1:04 pm

slm... mc k javabamo dadi balamisar gol... 
da6 me ba har zabani k to begi yad migiram
hamon c#
bad mikham bedonam ba che barname i dorost mikonan safto??
[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]
▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀
(o_o).(o_+)@n.c
Back to top Go down
sabuory
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

sabuory
My Mood : میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Sarbezir

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 2:22 pm

3z4r wrote:

bad mikham bedonam ba che barname i dorost mikonan safto??

Manzoret o nemifahmam In harfet Yni Chi?

Fk konam hich nadoni C# o aslan barname nevisi chie ke in soal o porsidi

Azizam C# zabane barname nevisie (khodesh 1 barnamas) ke to mohitesh age zban esho balad bashi mitoni barname benvisi
Back to top Go down
asd313
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

asd313
Male Medals : 2
Emtiaz : 39984
Job/Hobbies : bikar :D
Asl Asl : asad 18 AHWAZ

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 3:10 pm

dostan ajezaneh azaton mikham har posti ro har ja nadid

nazm forum be ham mikhoreh . . .

ham teami hay azizam injor postaro move konan be bakhsh marboteh lotfan . . . 

mamnoneton misham

YA HAGH
Back to top Go down
http://alotad.xzn.ir/
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 6:46 pm

are man hichi nemidonam a c# a 0 daram shoro mikonam nazi 
khob hala chikar konam ?? nemidoonam.. 
Back to top Go down
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 6:53 pm

yani tamame in soft haro ba visual basic sakhte mishe?? narahat 
Back to top Go down
sabuory
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

sabuory

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 7:20 pm

Azizam aval boro dar mored zabn haye c# va barname nevisi tahqiqi kon bebin chir o che jorie

va bad boro soraq amozeshi ke dar mored c# gozashtam va ya bia o baham komaket konim
Back to top Go down
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 8:46 pm

va miamo komakam k.o.n.i labkhand...  gol... 
▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀
(o_o).(o_+)@n.c
www.firebuzz.ir 
Back to top Go down
Mr.Bermuda
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

Mr.Bermuda
Emtiaz : 40186
Job/Hobbies : Networking
Asl Asl : Internet
My Mood : میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Konjkav

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeSun Aug 25, 2013 9:20 pm

Salam 3z4r misicing 
Bebin Man Vasat Tozih Midam nazi 

----------------------------------
3z4r wrote:
yani tamame in soft haro ba visual basic sakhte mishe?? narahat 
Na In Soft,ha Ro Ba Barnamehaye Mokhtalefi Minevisan Mesl> C#.Net , Vb.Net , Vb6 , J#.Net , C , Python ...
Va Age Mikhayee Programmer Shi Bayad Zaban Ina Ro Balad Bashi !
Be Tartib Yaad Begir Aval vb6 Bad vb.net bad C# Bad Python And C !
Too Google Search Kon Ketab Amoozesh Barname Nevisi Ba VB6 Peyda Mikoni !
Soali Dashti
Add Kon
Bye

Back to top Go down
http://www.FireBuzz.Ir
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 6:45 am

tablo khnade  mc barar  gol... 
میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! <a href=میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! 22821790346551874052" />
(o_o).(o_+)@n.c
▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀
Back to top Go down
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 7:20 am

ba4x fire buzz ba che narm afzari dorost mikonan? narahat 
Back to top Go down
sabuory
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

sabuory

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 7:23 am

Hamontor ke goftam ba c# balami sar
Back to top Go down
masoud
Admin
Admin

masoud
Male Medals : 5
Emtiaz : 41198
Asl Asl : masoud 19 iran
My Mood : میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Mashghool

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 7:53 am

Too video film haye rajebe c# hast unaro danlod k0n
Back to top Go down
http://www.fire-buzz.ir
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:02 am

vaiiiiiiiiiiiiiii davir..  akhar nafahmidam c# zabane barname nevisie ya khodesh ye barnamast mese visual ?????????????? davir.. 
(o_o).(o_+)@n.c
▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀
Back to top Go down
sabuory
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

sabuory

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:08 am

1 zabane dakhele visual khkhhkh
Back to top Go down
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:17 am

in dg chie? > Visual Studio 2012 labkhand... 
Back to top Go down
masoud
Admin
Admin

masoud
Male Medals : 5
Emtiaz : 41198
Asl Asl : masoud 19 iran
My Mood : میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Mashghool

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:25 am

yejur zabane barname nevisie fkr k0nam linkesho to qesmate c# gozashte budam 1gige age nemitoni danlod k0ni bayad az birun bekhari
Back to top Go down
http://www.fire-buzz.ir
sabuory
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

sabuory

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:27 am

To singatuare man link downloadesh hast age bekhay mitoni download k.o.n.i
Back to top Go down
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:32 am

pas shoma ba visual c#.net soft misazin ?
da6 human linke download visual c#.net ro vasam mizari?? narahat 
mc
▁▂▄▅▆▇█ fire buZz█▇▆▅▄▂▁
▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀
▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀
(o_o).(o_+)@n.c
Back to top Go down
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:34 am

human jan man taze varedam tara chere hali nibe bere davir.. 
singatuar chi hast kojast ?? khkhhkh 
Back to top Go down
Mr.Bermuda
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

Mr.Bermuda
Emtiaz : 40186
Job/Hobbies : Networking
Asl Asl : Internet
My Mood : میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Konjkav

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:49 am

Back to top Go down
http://www.FireBuzz.Ir
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 8:53 am

mc mr tablo khnade 
Back to top Go down
sabuory
FireBuzZ TeaM
FireBuzZ TeaM

sabuory

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 9:10 am

Be Oon qesmat Ke ba felash Zard Moshakhas kardam Mihan Singatuar

Va age bekhay singatuar dashte bashi Mitoni BEri to profile va o0n qesmati ke ba daiere Narenji

ke Moshakhas Kardam mitoni Singatuar dashte bashi

میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! Singatuuuuuuuuuuuuuuuuuare
Back to top Go down
3z4r
Junior Member
Junior Member

3z4r

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitimeMon Aug 26, 2013 9:28 am

mc barar goll.  kheyli mahi re merc.. 
▁▂▄▅▆▇█ fire buZz█▇▆▅▄▂▁

▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀

▀▄▀▄▀▄3z4r▄▀▄▀▄▀

(o_o).(o_+)@n.c
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!   میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!! I_icon_minitime

Back to top Go down

میخوام برنامه نویس یاد بگیرم که بتونم واسه فایرباز سافت درست کنم!!یادم بدید!!

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Similar topics

-
» میخوام برنامه نویسی یادم بدید [solved]
» برنامه آنلاین کردن سرور میخوام
» اگر شوهر یه خانمی برنامه نویس باشد(طنز)
»  دانلود نرم افزار ادیتور متن برای برنامه نویس ها - Notepad++ 6.1.1
» ادمینا بیان تو نظرتون بدید